FoxBet : Για τη νίκη πρωτιάς η Κροατία, έχει κίνητρο η Ουαλία

Τσέκαρε τη συγκριση αποδοσεων στοιχηματικων εταιρειων!

1212. Κροατία - Σλοβακία (21:45)

Στον 5ο προκριματικό όμιλο, η Ουαλία δίνει δεύτερο διαδοχικό εκτός έδρας παιχνίδι και θέλει μόνο τη νίκη στο Ταλίν απέναντι στην Εσθονία. Η ομάδα του Ρόμπερτ Πέιτζ στάθηκε όρθια στην Πράγα κόντρα στην Τσεχία (8/10, 2-2) και θα μπορούσε να πάρει ακόμα και το τρίποντο αν ήταν πιο προσεκτική στις λεπτομέρειες. Πάντως, ο προπονητής της φιλοξενούμενης ομάδας έχει να αντιμετωπίσει ξανά την απουσία του παικταρά Γκάρεθ Μπέιλ. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από εντός έδρας νίκη επί της Λευκορωσίας με 2-0 (8/10), φτάνοντας τους τέσσερις βαθμούς, αλλά το επίπεδο δυσκολίας ανεβαίνει ενόψει της συγκεκριμένης αναμέτρησης.

Περιμένουμε ένα κλειστό παιχνίδι και η Ουαλία έχει το κίνητρο και το προβάδισμα για τη νίκη. Συνδυάζοντας και το Under 3,5, η απόδοση ανεβαίνει στο 2.02. 1199.