ΟΥΖΟ ΠΛΟΜ

Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2016

Αυτοί είναι οι όμιλοι της Γ’ Εθνικής-Στον 3ο όμιλο ο Αιολικός- Όλο το πρόγραμμα του Αιολικού- Πρεμιέρα εκτός με ΠΑΟ Βάρδας

Στην Πάτρα «χτυπούσε» το βράδυ της Πέμπτης (25/8) η καρδιά του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με την κλήρωση των τεσσάρων ομίλων.


Η εκδήλωση έγινε σε κεντρικό ξενοδοχείο στο Ρίο, με το πρωτάθλημα να έχει προγραμματιστεί να αρχίσει στις 11 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 21 Μαϊου 2017. ξεκινά στις 11/9 και θα ολοκληρωθεί στις 21/5.

Στο πρωτάθλημα μετέχουν ιστορικές ομάδες, όπως η Δόξα Δράμας στον 1ο όμιλο, η Παναχαϊκή στον 3ο και ο Εθνικός στον 4ο.


1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007
ΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΔΙΑΣ Α.Ο.
ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
ΝΑΟΥΣΑ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ
ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ- ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014


3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ -ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΧΑΪΚΗ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΘΗΒΑ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΧΑΛΚΙΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ


Όλο το πρόγραμμα

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναχαϊκή-Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θήβα

2η αγωνιστική 17η


Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Παναχαϊκή
Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας

3η αγωνιστική 18η

Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας-Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας

4η αγωνιστική 19η

Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή
Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός
Αιολικός-Παναρκαδικός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

5η αγωνιστική 20η

Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός

6η αγωνιστική 21η

ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι
Θήβα-Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός

7η αγωνιστική 22η

Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Φωστήρας
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός-Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Αχαϊκή

8η αγωνιστική 23η

ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Φωστήρας-Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα-Αχαϊκή
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

9η αγωνιστική 24η

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-Παναχαϊκή
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Φωστήρας
ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική 25η

Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η αγωνιστική 26η

Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός
Αιολικός-Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας
Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 27η

Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Θήβα
ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

13η αγωνιστική 28η

Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή-Αιολικός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός
Θήβα-ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας-Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός

14η αγωνιστική 29η

Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Θήβα
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η αγωνιστική 30η


ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή
Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός
Φωστήρας-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε το e-mail του LesvosPost.com και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

e-mail: lesvospost@gmail.com