Ανατροπή γκρίνιας από τον ΠΑΟΚ στην Μυτιλήνη με την βοήθεια της Παναγιάς- ΚΑΛΛΟΝΗ-ΠΑΟΚ 1-2 (ΦΩΤΟ)

Η Καλλονή μπήκε φουριόζα στο πρώτο ημίχρονο και κατάφερε στο 7΄να κάνει το 1-0 με τον Νίκο Καλτσα, αλλά ο ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε ιπτάμενος και μέσα σε ένα 8 λεπτό με τον Περειρα έκανε την μεγάλη ανατροπή μέσα στο κατάμεστο στάδιο Μυτιλήνης στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής SUPER LEAGUE.

Το χαμένο πέναλτι του Μανουσου στο 82΄είναι αυτό που στιγμάτισε τον αγώνα και έδωσε τους 3 βαθμούς στον ΠΑΟΚ.

Πολύ γκρίνια στον πάγκο του ΠΑΟΚ από τον Αναστασιαδη που απείλησε μέχρι και να αποχωρήσει μαζί με την αποστολή από το γήπεδο αλλά με την παρέμβαση του Βρυζα έκατσε στην θέση του.

Τα μέλη του ΠΑΟΚ στο 40 σηκώθηκαν για να φύγουν από τον πάγκο, ο Αναστασιάδης κάλεσε τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ να αποχωρήσουν από τον πάγκο.. Ο Βρυζας που κατέβηκε από τα επίσημα μέσα στον αγωνιστικό χώρο τους έβαλλε σε τάξη! Σε αυτό το σημείο υπήρχε ένταση μεταξύ Αναστασιάδη και Δ. Παπαδόπουλου, ο διαιτητής έβγαλε κίτρινη στον αναπληρωματικό του ΠΑΟΚ.

Το δημοτικό στάδιο ηταν για ακόμα μια φορά κατάμεστο ενώ στην θύρα 5 υπήρχαν και περίπου 100 οπαδοί του ΠΑΟΚ περιτριγυρισμένους με ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις

Τα γκολ για την Καλλονή στο 7΄ο Καλτσας

Για τον ΠΑΟΚ 50΄58΄Περειρα

Σε λίγο περισσότερα

Μείνετε συντονισμένοι στο LesvosPost.com για το 3ο ημίχρονο του αγώνα με φωτογραφίες και βίντεο..