ΚΛΟΠΗ ΣΤΟ 93΄ μεσα στο κατάμεστο Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης- ΑΕΛΚ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-0 (ΦΩΤΟ)

Δείτε εδώ το ρεπορτάζ με την ανάλυση και το βίντεο του αγώνα
Ο κόσμος ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα της ΠΑΕ Καλλονής και γέμισε το στάδιο Μυτιλήνης που δεν έπεφτε καρφίτσα.

Οι παίχτες όμως με την απόδοση τους σήμερα και την ισοπαλία δυσαρέστησαν τους οπαδούς τους όπου άκουσαν και τις πρώτες διαμαρτυρίες και γιουχαΐσματα μετά την λήξη του αγώνα. Το πρώτο ημίχρονο με την μπάλα να είναι συνεχώς στα καρέ του Παναιτωλικού η Καλλονή δεν μπόρεσε να σημείωση κάποιο τέρμα και έτσι έληξε με σκορ 0-0. Στην επανάληψη οι παίχτες της Καλλονής μπαίνοντας από τα πρώτα λεπτά του 2ου ημιχρόνου δυνατά έχοντας πολλές ευκαιρίες δεν μπόρεσαν πάλι να σκοράρουν, μια αμφισβητουμένη φάση με ένα ακυρωθέν γκολ της ΑΕΛΚ στο 90 είναι που ξεσήκωσε κόσμο και πάγκο..