MEDUSA

GOOGLE

Subscribe

ΟΥΖΟ ΠΛΟΜ

Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016

Το πρόγραμμα της Καλλονής στην Football League έως την 5η αγωνιστική-Το Σάββατο στον Ταρλα με Λαμία στις 15:00

Το πρόγραμμα της Καλλονής στην football league


Στο ΔΣ της Football League την Δευτέρα (21/11) αποφασίστηκαν οι ημέρες διεξαγωγής των τριών επόμενων αγωνιστικών, δηλαδή της 3ης, της 4ης και της 5ης. 

Διαβάστε πώς έχει διαμορφωθεί το πρόγραμμα:

Η 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός (18:00, Κρήτη TV, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)
Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Κισσαμικός – Άρης (15:00)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών)

Η 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανθρακικός – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός (15:00)
Λαμία – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδο «Γρ. Λαμπράκης»)

Άρης – Καλλονή (15:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)

ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Η 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

Απόλλων - Αγροτικός Αστέρας (15:00)
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00)
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Λαμία - Τρίκαλα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(σε 2 αγώνες)
1. Αγροτικός Αστέρας 6
2. Απόλλων Σμύρνης 6
3. Αχαρναϊκός 4
4. Πανσερραϊκός 4
5. Λαμία 4
6. Καλλιθέα 3
 . Σπάρτη 3
8. Άρης 2
  . Αιγινιακός 2
  . Αν. Καρδίτσας 2
  . ΟΦΗ 2
12. Παναιγιάλειος 1
  . ΑΟΧ 1
  . Τρίκαλα 1
  . Πανθρακικός 1
  . Κισσαμικός 1
  . Καλλονή 1

18. Πανελευσινιακός 0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε το e-mail του LesvosPost.com και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

e-mail: lesvospost@gmail.com