OYZO

Πέμπτη, 24 Αυγούστου 2017

Πανελλήνιες 2017: Όλοι οι επιτυχόντες μαθητές της Λέσβου σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ

Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση και παράλληλα τα ονόματα όλων των επιτυχόντων.


Η διεύθυνση Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ανακοίνωσε τα ονόματα όλων των επιτυχόντων από τα Γενικά και Επαγγελματικά λύκεια της Λέσβου.

Λίστα επιτυχόντων Εξετάσεων 2017


(αρχείο pdf από Lesvosnews.net


(κατεβάστε τα αρχεία σε μορφή .rar)




Επιτυχόντες Αποφοίτων ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ Ομάδας Α 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015-2016)


Αποτελέσματα ΕΠΑΛ Λέσβου

1ο ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΓΙΑΣΣΩΤΗΣ
ΙΓΝΑΤΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΕΥΔΟΞΙΑΔΟΥ
ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
ΙΒΑΝΟΒ
ΑΝΤΟΝΙΟ
ΧΡΙΣΤΟ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΘΙΩΤΗΣ - ΣΚΟΥΦΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΤΡΑΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΡΔΑΚΟΥ
ΕΡΙΟΝ
ΚΡΙΣΤΟ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΟΡΔΕΡΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΛΙΤΣΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΑΤΑ
ΝΤΟΡΙΝΕΛΑ
ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΛΑΝΓΟΖΙ
ΜΑΡΙΟΥΣ
ΑΓΚΡΟΝ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΠΑΙΤΕ
ΜΠΟΥΖΙ
ΛΙΣΕΝ
ΣΚΕΛΚΙΜ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΥΛΙΔΕΛΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΝΑΤΑΛΙΑ-ΝΤΑΙΖΗ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ



2ο ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΓΓΕΛΗ
ΠΑΓΩΝΑ-ΕΛΕΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΡΒΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΝΤΟΥ
ΜΥΡΣΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΕΡΒΕΡΗ
ΑΡΓΥΡΩ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΒΛΟΥΤΕΛΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΟΥΤΥΡΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΡΑΦΑΗΛ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΑΘΗΝΑ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΟΓΛΟΥ
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΕΛΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ
ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΣΣΙΩΤΗ
ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΨΑΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΕΛΕΜΕΝΙ
ΜΠΑΡΙΜΕ
ΑΝΤΡΕΑ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΛΩΝΑΡΙΔΗ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΛΑΡΑΣ
ΔΟΥΚΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΜΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΝΤΕΛΛΗ
ΑΙΜΙΛΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΡΔΟΥΤΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΜΑΡΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΪΔΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΝΔΑΜΑΔΙΩΤΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
ΜΟΥΖΑΛΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΤΣΑΡΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΑΕΝ
ΜΥΛΟΒΑ
ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΥΝΙΚΝΑ
ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΞΥΝΕΛΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΡΙΦΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΜΙΡΗ
ΕΛΕΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΟΠΟΥΖΗ
ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΟΠΟΥΖΗ
ΣΥΜΕΩΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΑΕΝ
ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΥΡΕΛΛΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΕΛΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ
ΘΕΟΚΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΕΡΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΡΓΥΡΩ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΙΩΤΗ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΧΡΟΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΕΤΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΧΩΡΙΑΤΕΛΛΗ
ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΑΡΑΔΕΛΛΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ


Εσπερινό ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ
ΜΥΡΣΙΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΙΑΚΩΒΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΤΑΚΟΥΛΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΡΙΖΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΒΕΛΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΚΟΥΡΤΣΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ


ΕΠΑΛ Καλλονής
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΓΚΙΟΚΑ
ΝΤΑΝΙΕΛΑ
ΒΙΚΤΟΡ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΚΙΟΚΑ
ΧΙΓΚΙΕΡΤΑ
ΒΙΚΤΟΡ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΙΝΤΖΙΡΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΛΛΟΥΛΛΙ
ΛΙΝΤΟΡ
ΑΡΙΑΝ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΜΠΕΡΟΥ
ΑΡΓΥΡΩ-ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΝΔΥΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΗΛΙΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΣΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΙΓΝΑΤΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΥΤΖΑΒΕΚΙΑΡΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΡΑ
ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΡΑΓΓΕΛΛΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΟΥΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ - ΑΝΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΟΛΕΪΜΑΤ
ΙΩΣΗΦ
ΑΓΙΕΝΤ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΧΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΛΟΥΜΗ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΟΛΥΜΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΛΜΑ
ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΜΠΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΟΜΟ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΡΙΣΤΙΡ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΑ-ΑΝΝΑ
ΑΡΧΙΜΙΔΗΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΥ
ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ


ΕΠΑΛ Γέρας
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ
ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΟΥΛΓΕΛΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΙΑΣΣΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΟΝΤΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΠΑΙΤΕ
ΠΕΝΤΑΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ



ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΕΛΛΗ
ΜΥΡΣΙΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΖΗΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΑΣΤΕ
ΚΑΛΛΙΑ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΑΣΤΕ
ΚΑΤΩΤΡΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΟΥΝΤΑΝΑΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΡΕΠΑΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ


Επιτυχόντες Αποφοίτων Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Ομάδας Β 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015-2016) ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ
                                  
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΙΒΑΛΙΩΤΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ
ΙΓΝΑΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΟΒΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ
ΑΘΗΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΕΓΓΛΕΖΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
ΕΥΡΥΠΙΩΤΗ
ΣΟΦΙΑ
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΖΑΡΑΔΟΥΚΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΒΛΑΣΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΚΚΩΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΝΣΟΥΛΑ
ΦΙΛΙΣΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΟΥΡΟΥΓΕΝΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΤΛΗ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΥΡΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΜΑΚΡΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΡΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΤΖΑΡΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΣΙΤΑΡΑΣ
ΣΥΜΕΩΝ ΟΡΦΕΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΟΦΟΥ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ - ΜΑΡΙΑ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΑΣΤΑΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΙΤΙΚΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΥΡΟΠΩΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ


Επιτυχόντες Αποφοίτων ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ Ομάδας Α 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015-2016)  (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΖΑΡΑΔΟΥΚΑ
ΔΩΡΟΘΕΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΖΙΑΝΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΡΑΛΛΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΠΑΙΤΕ
ΤΖΑΝΤΑΛΛΑ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε το e-mail του LesvosPost.com και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

e-mail: lesvospost@gmail.com