ΤΩΡΑ 1ο ημίχρονο από το στάδιο Μυτιλήνης Live: Καλλονή-Βέροια 0-0 (ΦΩΤΟ)

Η Καλλονή υποδέχεται αυτήν την ώρα στο στάδιο της Μυτιλήνης την Βέροια για την 6η αγωνιστική Super league και το πρώτο ημίχρονο έληξε με σκορ 0-0.

Δίχως την μεγάλη ευκαιρία έληξε πριν λίγο το πρώτο ημίχρονο στην Μυτιλήνη ανάμεσα σε Καλλονή και Βέροια.

Η Καλλονή μόλις στο 1΄ λεπτό απείλησε με πλάσε του Μανουσου και έμελλε αυτή να είναι και η μοναδική ευκαιρία του 1ο ημιχρόνου και για τις δυο ομάδες που παίζουν ανούσιο ποδόσφαιρο και με πολλά λάθη στο κέντρο.

Ανταπόκριση από το στάδιο Μυτιλήνης Στεφάνου Γεώργιος (Δ/ντης LesvosPost.com)

Δείτε το Live του πρώτου ημιχρόνου όπως το μετέδωσε το gazzetta.gr

1’ ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ
1' Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή, που αναπτύχθηκε ωραία, ο Γεωργίου πέρασε στον Μανούσο, που έκανε το πλασέ στη κίνηση αλλά η μπάλα έφυγε άουτ
13' Σουτ του Ναζλίδη, άουτ
19' Κεφαλιά του Ουκά, μπλόκαρε ο Καντιμοίρης
28' Κεφαλιά του Αντέντζο άουτ
32' Μακρινό σουτ από τον Αμπντούν άουτ
45+1' Εκτέλεση φάουλ του Αμπντούν, κεφαλιά από τον Νάστο, άουτ
45+1' Τέλος της αναμέτρησης

Αρχικές συνθέσεις:

ΚΑΛΛΟΝΗ (4-2-3-1): Χογκ, Αντέτζο, Ούκα, Αναστασιάδης, Κρολ, Κειτά, Καλτσάς, Τσαμπούρης, Σάμπα, Γεωργίου, Μανούσος

Στην αποστολή: Δαύκος, Σπυρόπουλος, Μπουρούς, Ευαγγελιδάκης, Γιουκαρής, Κλαντρούμπσκι, Γιορέντε, Μπαργκάν

ΒΕΡΟΙΑ Καντιμοίρης, Μαλόν, Μαραγκός, Εντζεγκέλε, Γιαννούλης, Σιόντης, Βεργώνης, Νέτο, Αμπντούν, Μερεμπασβίλι, Ναζλίδης

Στην αποστολή: Λόπεθ, Γεωργιάδης, Οστοιτς, Κόλα, Νάστος, Πούγγουρας, Καϊκούτ, Μαγέφσκι